Garancia najnižšej ceny

GUARDI znamená vynikajúcu kvalitu za najvýhodnejšiu cenu. Preto garantujeme, že nedostanete porovnateľnú ponuku od iného dodávateľa s nižšou cenou. Ak takúto ponuku máte, pošlite nám ju a my Vám cenu upravíme.

15-ročná záruka

Viac ako 25 rokov skúseností s výrobou plotov hovorí samo za seba. Sme spoľahlivým partnerom, pokiaľ ide o hliníkové ploty, brány, balkónové zábradlia, prístrešky,… Aby sme zdôraznili túto trvanlivosť a vysokú kvalitu výrobkov GUARDI, získate 15-ročnú záruku na povrchovú úpravu hliníkových profilov.

Zameranie zdarma

Obhliadku a zameranie priamo na mieste Vám ponúkame zdarma. Naši pracovníci prídu a na mieste Vám poradia a odporučia najlepšie riešenie. Na základe Vašich požiadaviek Vám bude následne spracovaná cenová kalkulácia. Dohodnite si nezáväzné stretnutie.

Dodanie a profesionálna montáž

GUARDI zaručuje krátku dodaciu dobu v porovnaní s konkurenciou. Váš plot bude dodaný do cca 6-8 týždňov od záväznej objednávky a potom sa môže nainštalovať. Montáž sa uskutoční po dohode dátumu dodávky a montáže s Vami.

GUARDI

Stabilný systém zmontovania

Vďaka nášmu stabilnému systému skrutkovania produkty GUARDI nevykazujú žiadne nepekné zvary. Všetky predmety sú samostatne práškovo nafarbené a potom sa spolu zoskrutkujú. Maximálna stabilita a trvanlivosť sú zaručené použitím vysokokvalitných materiálov.

NANO technológia

Jednoduché a ľahké čistenie vďaka NANO ochrane proti nečistotám. Naše hliníkové ploty sú podrobené špeciálnemu ochrannému procesu, ktorý bol testovaný výhradne spoločnosťou IGP-Pulvertechnik pre GUARDI.