GUARDI je popredným výrobcom hliníkových plotov, brán, zábradlí a prístreškov. Viac ako 12 000 ročných montáží a neustály rast exportu odráža medzinárodné smerovanie. Napriek tomu je firma pevne zakorenená v Rakúsku, kde si udržiava vysokú priečku. Bola založená v roku 1999 a dnes zamestnáva viac ako 450 ľudí na celom svete.

Spoločnosť GUARDI ako spoločnosť postavená na inováciách naďalej určuje trendy vo svojich kľúčových oblastiach ako sú hliníkové ploty, brány a príslušenstvo. Vďaka svojim vysokokvalitným, na mieru zákazníka navrhnutým riešeniam, je GUARDI jedným z lídrov v tomto odvetví. Výrobky sú opakovane oceňované medzinárodnými cenami za dizajn.

Najmodernejšie výrobné metódy, používanie vysoko kvalitných materiálov a zamestnanci, ktorí neustále pracujú na najvyššej kvalite výrobkov, sú charakteristickými znakmi inovatívnych produktov.

Permanentné prispôsobovanie sa vývoju trhu a technicky komplexné poradenstvo sú základom úspechu, čo potvrdzuje aj každoročný rast spoločnosti a jej tržieb.