HLINÍKOVÉ BRÁNY A BRÁNKY

GUARDI je jedným z popredných výrobcov hliníkových brán v Rakúsku a zaručuje najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu. Ktokoľvek, kto už našiel dokonalý plot, samozrejme stále potrebuje tú pravú bránu, či už ide o vstupnú bránu, záhradnú bránu, bránku, alebo bránu do nádvoria. Všetky výrobky GUARDI sú charakteristické svojou stabilitou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou a sú optimálne prispôsobené vašim existujúcim i budúcim hliníkovým plotom. Naše hliníkové  záhradné brány a vjazdové brány sú samozrejme elektrické alebo ručné.

MÁTE OBMEDZENÝ PRIESTOR?

Máte obmedzený priestor na pozemku a chcete samonosnú posuvnú bránu? Máme pre vás elegantné riešenie.

GUARDI ponúka unikátny systém samonosných posuvných brán s malým presahom. Podľa šírky vjazdu a výšky brány sú 3 varianty dĺžky presahu a to 550, 750 a 1050 mm. Už nebudete nútení mať posuvnú bránu na kolajnici, ale môžete zvoliť toto komforné riešenie. Samozrejmosťou je krytá hrebeňová lišta a bránový pohon, ktorý môže byť integrovaný v pomocnom stĺpiku a tak byť neviditeľnou súčasťou celého systému.

VJAZD SO SKLONOM?

Žiadny problém s hliníkovými bránami od firmy GUARDI! S našimi „špeciálnymi pántami“ ponúkame atraktívne a technicky vyspelé riešenie pre príjazdové cesty so sklonom. Všetky výhody na prvý pohľad:

• až 7 stupňový sklon uhla vjazdu
• vizuálne príťažlivý – aj keď je otvorený
• extrémne stabilný a odolný vďaka vysoko kvalitným materiálom
• k dispozícii s elektrickým pohonom